subscribe
Kiara Tito tregon ndarjen me Butrinit Imerin dhe thotë....

Bota e yjeve

Kiara Tito tregon ndarjen me Butrinit Imerin dhe thotë....

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 19:37
Kiara Tito

Lidhja mes këngëtarit Butrint Imeri dhe Kiara Titos është përfolur shumë në mediat rozë.

Po kjo lidhje nuk u konfirmua asnjëherë nga çifti, megjithëse të shumta kanë qënë fotot që tregonin  lidhjen mes Kiarës dhe Butrint Imerit, ata sërish këmbëngulnin se nuk ishin të dashur.

Gjithashtu në media është komentuar edhe mbi ndarja e tyre për faktin se dyshja nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram.

Image

Këtë gjë e ka konfirmuar edhe Kiara ditën e djeshme, ku postoi një foto duke pozuar seksi dhe krahas fotos kishte dy fjalë për këngëtarin.

’Thank’u next’ (faleminderit tjetri) fjalë të shkëputura nga kënga e fundit e Ariana Grandes, e cila jua ka kushtuar ish të dashurëve të saj. 

Image
Komentet
comments powered by Disqus