subscribe
Ja si do të shkëlqejë sonte Luana e veshur e tëra me të kuqe

Bota e yjeve

Ja si do të shkëlqejë sonte Luana e veshur e tëra me të kuqe

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 19:15
Luana Vjollca

Luana Vjollca përveçse një moderatore shumë e mirë, ajo ka treguar që është shumë me stil dhe në çdo dalje televizve jemi gjithë sy e veshë tek ajo se çfarë mund të ketë veshur, pasi nuk gabon asnjëherë në zgjedhjen e look-ut.

Mund të themi që Luana është në një hap me modën dhe trendet e fundit.

Në mbrëmje Luanën do ta shohim në 'Shiko kush luan'  ku është dhe moderatore.

Për të gjithë ato që janë kurioz se si do të jetë Luana këtë mbrëmje, moderatorja ka publikuar një foto në Instagram për të shuar kuriozitetin e të gjithëve.

E veshur me një fustan të kuq moderatorja shkëlqen si gjithmonë.

Image