subscribe
Fototgrafohet për herë të parë Almeda Abazi pas lajmit të shtatzënisë

Bota e yjeve

Fototgrafohet për herë të parë Almeda Abazi pas lajmit të shtatzënisë

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 19:12
Almeda është fotografuar së bashku me bashkëshortin e saj Tolgahan t

Disa ditë më parë aktorja e njohur Almeda Abazi njoftoi se tashmë është në një pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë dhe gjatë një festë të organizuar zbuluan dhe gjininë e fëmijës, ajo ndau me të gjithë lajmin se do të sjellë në jetë një djalë.

Mbrëmjen e djeshme Almeda është fotografuar së bashku me bashkëshortin e saj Tolgahan teksa shëtisnin rrugëve të Stambollit, edhe pse të maskuar me kapuç,ata janë pikasur nga gazetarët dhe nuk u janë shmangur dot pyetjeve të tyre.

E pyetur nga gazetarët nëse është e vertëtë që ata kanë blerë një vilë të re, aktorja i’u është përgjigjur: ’Po është e vertetë’.   

Image