subscribe
Natalia Portman shkëlqen në fustanin e mbrëmjes në AFI Fest

Bota e yjeve

Natalia Portman shkëlqen në fustanin e mbrëmjes në AFI Fest

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 17:18
Natalia Portman

Aktorja hollivudiane Natalia Portman ishte ylli i  më glamuroz i mbrëmjes të premten në shfaqjen e filmit në AFI Fest.

Portman ka të veshur një fustan të gjatë dhe të gjerë me ngjyrë kafe të çelët me një shkëlqim të veçantë.

37 vjeçarja është aktore në filmin Vox Lux, po ashtu edhe fituese e Oskarit si aktorja më e mirë.

Image