subscribe
Bella pa sytjena me fustan transparent, tregon thithkat

Bota e yjeve

Bella pa sytjena me fustan transparent, tregon thithkat

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 16:32
Bella Hadid

Ajo shkëlqeu në pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, të enjten mbrëma.

Dhe Bella Hadid vazhdoi të shkëlqejë edhe pas shout, në ndejën e organizuar në Pier 94, ku u paraqit në tapetin pink.

Bella mori gjithë vëmendjen kur u shfaq në një fustan të brozntë transparent, që tregonte shumë nga trupi i saj, me vetëm të brendshme dhe pa sytjena.

Bella ekspozoi krejtësisht thithkat, këmbët e të pasmet, e po ashtu pozoi dhe përkrah nënës së saj, e me të u pa edhe i dashuri i saj The Weeknd.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus