subscribe
E bukur dhe seksi, ja kush është “muza” që frymëzon lojtarin e Interit

Bota e yjeve

E bukur dhe seksi, ja kush është “muza” që frymëzon lojtarin e Interit

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 11:24

Lautaro Martinez vazhdon që të mësojë se si të përshtatet te klubi i Interit dhe sigurisht që këtë e tregoi në ndeshjen me Kaliarin me golin e shënuar. Lojtari luajti dhe në ndeshje me Interin duke bërë një paraqitje të mirë, por sigurisht që ai ka dikë që e mbështet në veçanti.

Është e fejuara e tij bukuroshja Agustina Gandolfo e cila di se si të bëjë lojtarin të japë paraqitje të mira. Nga ana tjetër Gandolfo nuk nguron që të postojë në rrjetet sociale foto tepër provokuese dhe mjaft ekstravagante.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus