subscribe
Nata e Kendall Jenner!

Bota e yjeve

Nata e Kendall Jenner!

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 10:57
Kendall Jenner

Ka pasur një kohë të gjatë që kur Kendall Jenner u paraqit për herë të parë në pistën e modës për shoun e Victoria’s Secret në vitin 2015.

Dhe ky ishte momenti i saj, ku  Kendall u paraqit në pistë të modës e mahnitshme, me një paraqitje argëtuese dhe flirtuese.

Ajo tregoi hiret trupore në të brendshme, duke ekspozuar barkun e sheshtë, të pasmet dhe këmbët e gjata seksi.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus