subscribe
‘Engjëlli’ i Victoria’s me sytjena 1 milionë dollarë

Bota e yjeve

‘Engjëlli’ i Victoria’s me sytjena 1 milionë dollarë

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 09:34
Elsa Hosk

Elsa Hosk goditi pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, derisa kishte veshur sytjenat në vlerë prej 1 milion dollar.

Dhe të gjithë sytë ishin tek bukuroshja 30 vjeçare, e cila shfaqi magjinë e saj të enjten mbrëma në New York City, përcjell Bota sot.

Ishte hera e parë që Elsa vishte sytjena fantastike në atë vlerë dhe dukej për mrekulli në pistë, me sytjenat që mbanin 2100 gurë të çmuar.

Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus