subscribe
Superseksi, Bella Hadid shkëlqen në shoun e Victoria’s Secret

Bota e yjeve

Superseksi, Bella Hadid shkëlqen në shoun e Victoria’s Secret

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 09:24
Bella Hadid

Është hera e tretë që ajo merr pjesë në Victoria's Secret Fashion Show.

Dhe Bella Hadid u paraqit e mahnitshme edhe të enjten mbrëma në pistën e modës në Pier 94 në New York.

Zeshkania seksi tregoi hiret trupore në të brendshme, duke bërë që të gjithë sytë të jenë tek ajo.

22 vjeçarja dukej si një engjëll i vërtetë.

Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus