subscribe
E mahnitshme, Rita rivalizon ‘engjëjt’ e Victoria’s Secret

Bota e yjeve

E mahnitshme, Rita rivalizon ‘engjëjt’ e Victoria’s Secret

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 09:09
Rita Ora

Javën e kaluar u bë i ditur lajmi se ajo do të performojë këtë vit në Victoria's Secret Fashion Show.

Dhe Rita Ora dukej si në shtëpi derisa zuri vend në pistën e modës, për çka është një nga shout më të mëdhenj në botë, në New York's Pier 94, të enjten në mbrëmje.

Ajo performoi derisa modelet u shfaqën në pistë të modës.

Image
Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus