subscribe
Më seksi se kurrë, Ellie tregon edhe thithkat në Londër

Bota e yjeve

Më seksi se kurrë, Ellie tregon edhe thithkat në Londër

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 16:09
Ellie Brown

Ajo ka konfirmuar thashethemet e një romance me ish yllin e TOWIE Joey Essex, duke ndarë një video të puthjes së tyre në internet.

Dhe Ellie Brown dukej më e lumtur se kurrë, derisa mori pjesë në një ngjarje në Londër të mërkurën mbrëma, shkruan Daily Mail.

Ylli i “Love Island”, u shfaq tejet provokuese me një veshje të zezë, por me të cilën ekspozoi gjoksin e saj, madje tregoi edhe thithkat.

Image
Image