subscribe
Të gjithë sytë tek ajo, Demi Rose nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e yjeve

Të gjithë sytë tek ajo, Demi Rose nxjerr gjoksin shpërthyes

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 09:15
Demi Rose

Megan McKenna mori gjithë vëmendjen në mbrëmjen gala ITV muajin e kaluar.

Dhe duket se ylli i TOWIE i ka bërë përshtypje Demi Rose, e cila veshi të njëjtin fustan javë më vonë, derisa po dilte për tu argëtuar në mbrëmje në Londër.

Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen derisa po shkonte në klubin e natës The Toy Room , të mërkurën mbrëma, e veshur në të zeza.

Me fustanin e ngushtë ajo ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin shpërthyes.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus