subscribe
Modelja me forma të plota “i vë flakën” Malibusë, shikojani pozat e nxehta

Bota e yjeve

Modelja me forma të plota “i vë flakën” Malibusë, shikojani pozat e nxehta

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 08:27
Ashley Graham

Ajo nuk është frikësuar kurrë për të treguar format e saj të bëshme.

Dhe Ashley Graham ka provuar edhe një herë guximin e saj gjatë një fotosesioni në Malibu, të martën, shkruan Daily Mail.

Supermodelja 30-vjeçare ka pozuar me rroba banje në plazh, derisa ka treguar trupin e saj të plotë, por mjaft tërheqës.

Image
Image
Image