subscribe
Momentet më të bukura nga dasma e Eliza Dushkut

Bota e yjeve

Momentet më të bukura nga dasma e Eliza Dushkut

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 23:38
Eliza Dushku

Eliza Dushku tashmë është një grua e martuar.

Të dielën, aktorja e “Bring it On” zbuloi se lidhi jetën e saj me zhvilluesin e pasurive të patundshme dhe ish lojëtarin e tenisit, Peter Palandijan në Boston muajin e kaluar.

Dushku, e cila gjithashtu luajti në në “Buffy the Vampire Slayer”, shpërndau fotot nga ceremonia e dasmës në Instagram që e bëri në Bibliotekën Publike të Bostonit.

Për dasmën e tyre, nusja veshi një fustan të bardhë dantellë, ndërsa dhëndri veshi një kostum blu.

Çifti ka zbuluar lidhjen e tyre në vitin 2017.

Image