subscribe
50 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena

Bota e yjeve

50 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 23:48
Toni Braxton

Toni Braxton është parë duke shijuar një natë me miq të martën në LA, në restorantin Craig's.

Këngëtarja 50 vjeçare dukej mjaft bukur dhe ekspozoi hiret trupore në veshje të zezë.

Vëmendje më të madhe mori gjoksi i saj shpërthyes, të cilin e kishte ekspozuar pa sytjena.

Image
Image