subscribe
Kendall shfaqet pa sytjena në pistë të modës

Bota e yjeve

Kendall shfaqet pa sytjena në pistë të modës

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 23:19
Kendall Jenner

Në fillim të kësaj jave ajo ishte në shoun e Burberry në Londër, në paraqitjen e saj të parë në Fashion Month.

Dhe të mërkurën Kendall Jenner ishte në pasarelë në shoun e Alberta Ferretti Spring/Summer '19 ne Milan Fashion Week.

E veshur në të zeza transparente, ajo tregoi shumë nga trupi i saj, derisa u shfaq pa sytjena dhe shumë seksi.

Image
Image