subscribe
Gloria ringre Bolonjën

Bota e yjeve

Gloria ringre Bolonjën

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 14:21
Gloria Taglioli

Katër ndeshje dhe vetëm një pikë. Bolonja nuk po kalon një moment të mirë në Serinë A, por Gloria Taglioli i qëndron gjithmonë pranë skuadrës së zemrës.

Tifozja seksi ka pozuar me fanelën kuqeblu, por a do të mjaftojë ky set fotografik për të nxjerrë nga kriza skuadrën e Inzaghit.

Image
Image