subscribe
Helen Flanagan, e magjishme 3 muaj pas lindjes

Bota e yjeve

Helen Flanagan, e magjishme 3 muaj pas lindjes

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 09:29
Helen Flanagan

Në muajin qershor, ajo solli në jetë vajzën e saj të dytë Delilah, por kur kanë kaluar vetëm 3 muaj nga lindja, aktorja Helen Flanagan ka shfaqur një fizik për t’u admiruar.

28-vjeçarja është duke pushuar në Ibiza të Spanjës dhe teksa është fotografuar me bikini duket në një formë të shkëlqyer.

Helen Flanagan është nënë e dy vajzave, Delilah 3 muajshe dhe Matilda vajza e saj e madhe.

Image
Image