subscribe
Olivia Culpo, e “zjarrtë” në të kuqe në Jamaica

Bota e yjeve

Olivia Culpo, e “zjarrtë” në të kuqe në Jamaica

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 21:57
Olivia Culpo

Olivia Culpo është duke xhiruar për filmin e ri The Swing Of Things në Jamaica.

Dhe të dielën, zeshkania 26 vjeçare tregoi asetet në një fotografi të publikuar.

Ajo shfaqet tejet seksi në bikini të kuqe, duke treguar këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes.

Bukuroshja shfaqet e zjarrtë.

Image
Image
Image