subscribe
Emily shfaqet seksi në Chicago

Bota e yjeve

Emily shfaqet seksi në Chicago

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 21:48
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski mori pjesë në hapjen e madhe të Found Hotel në Chicago.

Modelja 27 vjeçare u shfaq tejet seksi, duke treguar barkun e sheshtë në një bluzë të shkurtër.

Ajo mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj ku dukej tejet joshëse, duke treguar dhe gjoksin pa sytjena.

Image
Image