subscribe
400 mijë euro në operacione plastike, pozon “topless” si sirenë

Bota e yjeve

400 mijë euro në operacione plastike, pozon “topless” si sirenë

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 18:46
Nannette Hammond

Nannette Hammond ka shpenzuar rreth 400 000 euro në operacione plastike dhe sigurisht që “asetet” e saj të reja i ekspozon shpesh në Instagram.

44-vjeçarja italiane ka postuar së fundmi një foto ku ka pozuar “topless” dhe e (zh)veshur si sirenë.

Nannette Hammond ka 79 000 ndjekës në Instagram.

Image
Image