subscribe
49-vjeçare, por Jennifer po “çmend” me format

Bota e yjeve

49-vjeçare, por Jennifer po “çmend” me format

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 09:47
Jennifer Lopez

Ajo është një nga femrat më të nxehta në planet.

Dhe Jennifer Lopez, këtë epitet e ka vërtetuar edhe në pozat e fundit, që i ka publikuar në rrjetet sociale, shkruan Daily Mail.

Këngëtara 49-vjeçare ka ekspozuar format e saj të pabesueshme, të cilat i ka arritur falë orëve të shumta në palestër.

E veshur me një kostum portokalli, Jennifer I ka lënë pak vend imagjinatës, duke nxjerr në pah të pasmet bombastike dhe gjoksin seksi.

Image