subscribe
Gruaja e Ramosit i jep lamtumirën verës me foto seksi

Bota e yjeve

Gruaja e Ramosit i jep lamtumirën verës me foto seksi

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 07:42
Pilar Rubio

Bashkëshortja e mbrojtësit spanjoll Sergio Ramos, Pilar Rubio i ka dhënë fund pushimeve verore.

Prezantuesja televizive ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale, me mbishkrimin: "Verë, do të më mungosh". 

Vera që sapo lamë pas ka qenë e veçantë për bukuroshen spanjolle, pasi mbrojtësi i Realit i ka kërkuar asaj të martohet me të.

Ramos e nisi marrëdhënien me gazetaren Pilar Rubio në shtator të vitit 2012. Ata kanë tre djem: Sergio (i lindur më 6 maj 2014), Marco (i lindur më 14 nëntor 2015), dhe Alejandro (i lindur më 25 mars 2018).

Image