subscribe
Rita shfaqet seksi në të zeza në Londër

Bota e yjeve

Rita shfaqet seksi në të zeza në Londër

Më: 15 shtator 2018 Në ora: 14:51
Rita Ora

Kudo që paraqitet ajo merr gjithë vëmendjen.

Dhe kështu ndodhi edhe të premten mbrëma, kur Rita Ora po dilte për darkë me modelen Kate Moss në Londër.

27 vjeçarja tregoi hiret trupore në një fustan të gjatë të zi, të hapur që zbulonte këmbët seksi.

Në të zeza ishte veshur me modelja 44 vjeçare, e cila dukej për mrekulli.

Image
Image