subscribe
E mahnitshme, Candice tregon gjoksin dhe këmbët seksi

Bota e yjeve

E mahnitshme, Candice tregon gjoksin dhe këmbët seksi

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 17:38
Candice Swanepoel

Ajo solli në jetë fëmijën e saj të dytë Ariel në qershor.

Dhe Candice Swanepoel tregoi figurën e saj të mahnitshme si një supermodele, derisa u paraqit në tapetin e kuq në New York të enjten.

29 vjeçarja kishte veshur një fustan të shkurtër metalik, derisa mori pjesë në festën e organizuar nga Rihanna Diamond Ball.

Candice tregoi gjoksin pa sytjena dhe këmbët e gjata seksi.

Image