subscribe
Olivia shfaqet superseksi në bikini

Bota e yjeve

Olivia shfaqet superseksi në bikini

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 17:11
Olivia Culpo

Olivia Culpo po i shijon në maksimum pushimet verore të vonshme.

26 vjeçarja po bënte shumë qejf dhe pati një mbrëmje të bukur të enjten, derisa publikoi një imazhe në det ku kishte bërë sërf.

Ajo ekspozoi hiret trupore në bikini dypjesëshe të verdha.

Gjoksi, barku i sheshtë dhe këmbët e gjata seksi e bënin atë të dukej për mrekulli.

Image
Image
Image