subscribe
Zbulohet lidhja e dy aktorëve të njohur

Bota e yjeve

Zbulohet lidhja e dy aktorëve të njohur

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 23:47
Andrew Garfield dhe Susie Abromeit

Pasi u panë bashkë të shëtisnin në një prej plazheve të Kalifornisë, “US Weekly” ka konfirmuar se dyshja e aktorëve Andrew Garfield dhe Susie Abromeit janë në një lidhje me njëri-tjetrin.

Dyshja nuk ka pranuar të bëjë asnjë koment publik lidhur me marrëdhënien e tyre, por ata janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrin në disa evente, që pas shëtitjes romantike në Malibu. Duket se aktorët e “Spiderman” dhe ”Jessica Jones” janë ende në fillim të lidhjes së tyre, pasi sipas atyre që i kanë parë së bashku, dyshja nuk ka pasur shumë ndërveprim me njëri-tjetrin.

Image