subscribe
Izabel Goulart: Me Trapp bënim seks si nëpër filma

Bota e yjeve

Izabel Goulart: Me Trapp bënim seks si nëpër filma

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 08:02
Izabel Goulart dhe Kevin Trapp

Marrëdhënie mes Izabel Goulart dhe Kevin Trapp funksionon në perfeksion. E kupton se dashuria mes tyre është e madhe nga fjalët e modeles braziliane. Pak kohë më parë, Izabela tregonte për seksin pas çdo fitoreje.

Në një intervistë të fundit, ajo ka pranuar se ka kryer marrëdhënie seksuale në plazh, por pa e specifikuar me portierin aktual të  Eintracht Frankfurt ( i huazuar nga PSG) apo me ndonjë të dashur të saj të mëparshëm.

Pjesa më interesante nga rrëfimi i saj është fakti që të dy kanë rikrijuar skenat të forta erotike që kanë parë në filma të ndryshëm.

Kevin i ka propozuar për martesë gjatë verës dhe nuk është e vështirë për ta kuptuar pse e ka hedhur këtë hap.

Image
Image