subscribe
Po pret të bëhet nënë, por Kate Upton duket e mahnitshme në të brendshme

Bota e yjeve

Po pret të bëhet nënë, por Kate Upton duket e mahnitshme në të brendshme

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 06:50
Kate Upton

Modelja mahnit edhe pse është shtatzënë. Kate Upton ka bërë një set fotografik në të brendshmet e koleksionit më të ri të firmës ‘Yamamay”.

E megjithëse ajo ka zbuluar se është shtazënë dhe po pret fëmijën e parë, modelja duket në super formë.

Fotografitë duhet të jenë bërë në javët e para të shtatzënisë e megjithatë, Kate vetëm sa po zbukurohet edhe më shumë nga kjo pritje.

Image
Image