subscribe
Bella shfaqet seksi në New York

Bota e yjeve

Bella shfaqet seksi në New York

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 23:49
Bella Hadid

Është një nga modelet më të mirë në botë.

Dhe Bella Hadid nuk ka frikë që të tregojë talentin e saj edhe jashtë pistës së modës, duke u shfaqur sikur të ishte në të.

Të mërkurën ajo u shfaq në New York pas shout Michael Kors Spring 2019, seksi dhe përplot stil.

E veshur në rroba pink dhe bardhë, ajo tregoi barkun e sheshtë, këmbët e gjata seksi dhe gjoksin.

Image
Image