subscribe
Penelope Cruz shfaqet tejet joshëse në krah të bashkëshortit

Bota e yjeve

Penelope Cruz shfaqet tejet joshëse në krah të bashkëshortit

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 23:30
Penelope Cruz

Aktorja 44 vjeçare u shfaq tejet elegante në Madrid së bashku me bashkëshortin e saj Javier Bardem, me të cilin do të luaj edhe në filmin më të ri psikologjik, “Everybody Knows”.

Penelope Cruz dukej mahnitëse me fustanin e saj bardhë e zi.

Eleganca e saj u komentua dhe u pëlqya mjaft shumë edhe nga shtypi rozë, që ngjarjen ku aktorja mori pjesë bashkë me burrin e saj e ndoqën me shumë vëmendje.

Penelope Cruz është fituese e çmimit Oskar dhe në shumë filma ka luajtur rolin kryesor.

Image
Image