subscribe
Kujt po i dërgon mesazh Selena?

Bota e yjeve

Kujt po i dërgon mesazh Selena?

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 19:59
Selena Gomez

Selena Gomez u fotografua nga paparacët me një “stoli” me një mesazh interesant të vendosur në flokët e saj – dhe kjo mund të jetë dedikim për një person specifik.

Derisa ishte duke ecur rrugëve të New Yorkut, këngëtarja 26-vjeçare u pa me fjalën “UGLY” (E SHËMTUAR) në flokët e saj.

Kujtojmë se në qershorin e kaluar ishte Stefano Gabbana ai që publikisht e quajti Selenën “të shëmtuar” në një koment instagrami.

Fansat që e kanë parë këtë stoli të saj janë duke supozuar se marësi i këtij mesazhi është Gabbana.

Selena ende nuk ka dhënë ndonjë deklaratë publike rreth këtij mesazhi, dhe as për komentin e instagramit.

Image