subscribe
Jennifer Lopez sfidon moshën e saj

Bota e yjeve

Jennifer Lopez sfidon moshën e saj

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 09:39
Jennifer Lopez

Ajo është një nga fitueset e cmimit Michael Jackson Vanguard Award.

Dhe Jennifer Lopez nuk gaboj me zgjedhjen e e veshjes së saj kur të hënën u shfaq në skenë në radio City Music Hall në New York.

49 vjeqarja ka sfiduar moshën e saj me performancën e saj në paraqitjen e fundit./BS

Image