subscribe
Ariana Grande tregon unazën e fejesës në koncert

Bota e yjeve

Ariana Grande tregon unazën e fejesës në koncert

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 11:44
Ariana Grande

Ajo është fejuar me Pete Davidson pas pak muaj takimesh.

Ariana Grande tregoi me gëzim unazën e saj të fejesës ndërsa ajo këndoi në  gjatë Ditës së 49-të të Induksionit dhe Çmimeve në Hotel Marriott Marquis të Nju Jorkut, shkruan "Bota sot".

Këngëtarja 24-vjeçare nuk mundi të fshinte buzëqeshjen nga fytyra e saj ndërsa po mbante mikrofonin dhe e vendoste dorën në një mënyrë që  të vënte në dukje më të madhe shkëndijën e diamantit.

Image