subscribe
Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur

Bota e yjeve

Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 07:19
Kim Kardashian

Super ylli Kim Kardashian e ka dëshmuar, se është femra më seksi në botë.

Kjo falë linjave trupore perfekte që gëzon dhe padyshim që këtë fizik të mrekullueshëm e shfaq edhe në rrjete sociale.

Nëse shikoni profilin e saj në Instagram, Kardashian thjesht ju befason me fotografitë e jashtëzakonshme që publikon.

Ajo nuk heziton të shfaqet edhe komplet zhveshur.

Në foton e fundit që ka publikuar para pak çastesh, modelja duket e parezistueshme, pasi vë në pah të pasmet bombastike.

Kim Kardashian mund të thuhet se renditet tek modelet më të lakmuara në botë edhe pse tanimë është nënë e tre fëmijëve.

Image