subscribe
Renee Bargh me trup perfekt në atdhe

Bota e yjeve

Renee Bargh me trup perfekt në atdhe

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 10:31
Renee Bargh

Renee Bargh për herë të fundit është parë në një festë ekzotike në Meksikë muajin e kaluar.

Por, tani ajo është rikthyer duke i fotografuar nga paparacit në Currumbin të enjten.

Ajo ka shfaqur tupin e sajt të tonifikuar me rroba banjo, shkruan "Bota sot" .

Renee, e cila është e vendosur në Los Anxhelos, pa dyshim ishte e ngazëllyer pasi ribashkimit me familjen e saj në Australi.

Ajo u publikoi në foto të ndara me Instagram me motrën e saj Dani, të fejuarin e motrës dhe babanë e tyre.

Image