subscribe
Iggy Azalea tërësisht nudo

Bota e yjeve

Iggy Azalea tërësisht nudo

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 08:18
Iggy Azalea

Ajo nuk turpërohet për të publikuar trupin e saj në foto të nxehta në llogarinë e saj në Instagram.

Dhe tani Iggy Azalea ka postuar një foto krejtësisht nudo.

Duke mos veshur asgjë përveq takave, reperja australiane, ka fillur kampanjën e re për modën onlinë, Fashion Nova.

Image