subscribe
Naomi Campbell, mbretëreshë mbrëmje

Bota e yjeve

Naomi Campbell, mbretëreshë mbrëmje

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 08:14
Naomi Campbell

Ajo është anëtare e elitës së modës.

Dhe Naomi Campbell ka treguar një shfaqje elegantë kur ajo arriti në Fragrance Foundation Awards në New York të martën në mbrëmje.

Supermodelja britaneze, 48 vjeqare festoj me një fustan të shkëlqyeshëm në ngjarjen e mbajtur në Lincoln Center.

Image