subscribe
Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet, tërheqëse në New York

Bota e yjeve

Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet, tërheqëse në New York

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 08:01
Rita Ora

Ajo është duke e shijuar një udhëtim në New York.

Pas një shëtitje me shumë stil në ngjarjen e TrevorLive të hënën në mbrëmje, Rita Ora ka tërhequr të gjithë përsëri të mrtën në Fragrance Foundation Awards.

Këngëtarja britanike, 27 vjeqare është paraqitur me një fustan të verdhë dhe flokët e saj ngjyrë rozë dhe portokalli derisa doli nga hoteli i saj në Big Apple.

Image