subscribe
Angelina Jolie i kërkohet që të bëjë këtë për Brad Pitt...

Bota e yjeve

Angelina Jolie i kërkohet që të bëjë këtë për Brad Pitt...

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 07:46
Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Angelina Jolit i është kërkuar që t'i jap Brad Pitt më shumë akses tek fëmijët e tyre gjatë negociatave të vazhdueshme për divorcin e qiftit.

Jolie 43 vjeqare që ka në mbikqyrje 6 fëmijët e tyre, i është thënë nga një gjyqtar që ajo duhet të lejoj Pitt të shikoj rregullisht fëmijët e tyre, derisa është rregullisht në xhirimet e Maleficent 2 këtë verë në Britani të Madhe.

Sipas dokumenteve të gjykatës që kanë siguruar mediat, Gjykata e Lartë e Los Angelos ka vendosur që 'duke mos pasur kontakt me babin e tyre', do të ishte e dëmshme për Maddox, 16, Pax, 14, Zahara, 13, Shiloh, 12, dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 9 vjeq.

Image