subscribe
Çmimi marramendës i kësaj veshje të Ritës

Bota e yjeve

Çmimi marramendës i kësaj veshje të Ritës

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 22:58
Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora shquhet për veshjen e saj me shumë stil por edhe me çmim të majm.

Së fundi, ajo është bërë publik çmimi i veshjes së Ritës në një nga eventet ku ajo ka marrë pjesë, e që e tërë veshja ka një çmim marramendës.

Vetëm fustani i saj nga Prada, kushton 5040 euro, dorezat kushtojnë 264 euro dhe çorapet 90 euro.

Image
Image