subscribe
Monica Bellucci sa tërheqëse në fustanin e zi

Bota e yjeve

Monica Bellucci sa tërheqëse në fustanin e zi

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 22:56
Monica Bellucci

Monica Bellucci është një ndër artistet më të vlerësuar në botën e aktrimit.

Bellucci vazhdon të jetë një nga ikonat e bukurisë.

Ndonëse, nuk është e re në moshë, ajo është bërë me e bukur se kurrë më parë dhe me linja përfekte.

E tillë duket edhe në fotografinë e fundit në ‘Instagram’. Më fustan të gjatë, ngjyrë të zezë, ajo duket shumë tërheqëse.

Image