subscribe
Amber ngrit temperaturat në Santorini

Bota e yjeve

Amber ngrit temperaturat në Santorini

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 16:04
Amber Turner

Ajo ka qenë duke shijuar pushimet me shoqet e saj, përfshirë ish yllin e MIC, Nicola Hughes.

Dhe Amber Turner nuk ka mundur të rezistojë të tregojë figurën e saj mahnitëse në Santorini.

Ylli i TOWIE është shfaqur tejet seksi në bikini të kuqe, treguar linjat për zili.

24 vjeçarja ka treguar gjoksin seksi dhe barkun e sheshtë.

Image
Image
Image