subscribe
Kim dhe Kylie me forma identike!

Bota e yjeve

Kim dhe Kylie me forma identike!

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 10:55
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner janë të bekuara me asetet e tyre mahnitëse.

Dy motrat e famshme kanë vërtetuar këtë të hënë se kanë forma identike teksa janë fotografuar në Cabasas.

Yjet e reality show, të veshura me streçe, dukeshin si të klonuara ndërkohë që kanë shijuar një ditë së bashku në Kaliforni.

Image
Image
Image