subscribe
E bukura e Instagramit, shfaqet me bikine

Bota e yjeve

E bukura e Instagramit, shfaqet me bikine

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 08:47
Pia Muehlenbeck

Ajo është një bukuri e zhurshme që ka arritur të grumbulloj dy milionë ndjekës në mediat sociale, falë fotove të saj me veshje të shkurtër.

Dhe Pia Muehlenbeck ka dëshmuar këtë edhe më një foto tjetër të nxehtë gjatë të martës.

Duke dalë në bikine, bukuroshja zeshkane ka treguar trupin e saj të artë me një palë bikine të zezë.

Image