subscribe
Shakira ndez skenën

Bota e yjeve

Shakira ndez skenën

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 08:25
Shakira

Ajo është e njohur për shfaqjet e sj të bujshme në skenë.

Dhe Shakira 41 vjeqare nuk zhgënjeu as kur u shfaq në skenën e O2 në Londër të hënën mbrëma.

Këngëtarja e hitit "Hips Dont Lie" këndoj këngët e El Dorado World Tour, e veshur me një këmishë me pantollona të shkurtër dhe triko të shkëlqyer.

Image