subscribe
Kate Upton sjell fotosesionin e ri, tregon thuajse gjithçka...

Bota e yjeve

Kate Upton sjell fotosesionin e ri, tregon thuajse gjithçka...

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 08:08
Kate Upton

Ajo është e njohur për figurën e saj të zbukuruar dhe bukurinë e Marilyn Monroe.

Dhe Kate Upton tregoj pasuritë e saj të shumta në një set fotografik në faqet e Maxim Hot.

Bukuroshja bionde e cil mbushi 26 vjet të dielën, shkëlqeu në diellin e verës, derisa paraqiste një peizazh të shkretë.

Image