subscribe
Kejvina Kthella çmend pushuesit në Sarandë, shfaqet super sexy me bikini

Bota e yjeve

Kejvina Kthella çmend pushuesit në Sarandë, shfaqet super sexy me bikini

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 17:16
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella ka ndezur plazhin në Sarandë.

Ajo ka ndarrë në rrjetet sociale disa foto mjaft sexy. E veshur me bikini Kejvina ka nxjerrë në pah trupin e saj prej modeleje. 

Velina e ‘Xing’ gjithmonë ka qenë një tundim për fansat e saj.  Ashtu siç mendohej në publikimnet e saj të fundit kanë vërshuar komentet dhe të fansat e saj nuk kanë nguruar të shprehin haptazi adhurimin për të.

Image