subscribe
“Fuego” në plazh, Eleni Fouriera super seksi me bikini

Bota e yjeve

“Fuego” në plazh, Eleni Fouriera super seksi me bikini

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 16:53
Eleni Fouriera

Eleni Foureira është këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila përfaqësoi Qipron në Festivalin Europian të Këngës. Ajo është mjaft e famshme, por suksesin më të madh duket se e mori pikërisht në “Eurovizion”, ku arriti të dilte në vendin e dytë.

Madje për këtë sukses, Eleni u prit dhe nderua pak ditë më parë nga presidenti i Qipros. Këngëtarja tha se i është mirënjohëse këtij vendi që e besoi atë dhe ajo që bëri që e gjithë Europa të flasë për Qipron.

Por së fundmi duket se këngëtarja e hitit “Fuego” ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime. Ajo ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa foto, ku shfaqet mjaft seksi me bikini.

Image
Image