subscribe
Aida, bukuroshoja që do hapë finalet e Botërorit

Bota e yjeve

Aida, bukuroshoja që do hapë finalet e Botërorit

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 13:24
Aida Garifullina

Aida Garifullina është soporanoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së bashku me popstarin britanik Robbie Williams.

Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje të veçantë për spotin, më saktë tenisin. Ajo ka një fëmijë nga lidhja me tenistin rus Marat Safin.

Këngëtarja lirike, Aida Garifulina do të ngrejë siparin e finalet të këtij kampioni të shumëpritur, që merr rrugë të enjten.

Image
Image
Image